POZNAJ NASZE POCZĄTKI

Nasza firma transportowa założona w dniu 09.01.2015 roku. Swoją działalność zaczęliśmy z jednym autem marki MAN z 2011 roku wyposażonym w nową naczepę Krone CoilLiner Ultra Light. Zwiększająca się ilość zleceń i Klientów, którzy powierzali nam swój ładunek, pozwoliło nam po upływie pół roku zakupić drugi pojazd marki MAN z 2011 roku wyposażonego w naczepe  Berger Ecotrail mega z coilmulde. Pod koniec roku dobraliśmy kolejna naczepę typu mega oraz fabrycznie nowe Volvo FH500 z kolejną naczepą marki Berger. W zeszłym roku zakupiliśmy kolejne fabrycznie nowe Volvo FH540 i naczepę marki Krone. Obecnie pozycja naszej firmy na rynku wzrosła na tyle, że dobieramy kolejne nowe samochody Volvo.

Wiemy, że o sukcesie firmy decyduje nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim zgrany, wykwalifikowany zespół ludzi, dlatego inwestujemy w szkolenia naszych pracowników. Dobieramy nasze kadry według wysokich wymagań. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie na trasach międzynarodowych oraz władają wieloma językami.

Z NAMI PROSTO DO CELU

NASZA ZAPRZYJAŹNIONA FIRMA SPEDYCYJNA.

Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku, dlatego naszym Klientom oferujemy usługi naszej komplementarnej firmy spedycyjnej

Zadzwoń do nas

DANE FIRMY

Borowina 66
67-320 Małomice
woj.lubuskie

KONTAKT Z NAMI